logo top wt


Systém kontroly vstupu

ACS – systém kontroly vstupu

 

Systémy kontroly vstupu slouží k povolení/omezení vstupu/vjezdu osob/vozidel do definovaných míst/dveří/vrat přes elektrické zámky/turnikety/vratové pohony pomocí identifikačních medií – karet, čipů, otisků prstů, atd.

Pro dosažení tohoto cíle se používá celá řada hardwarových jednotek – kontrolery, dveřní terminály, čtečky, snímače otisků prstů- , pomocí kterých se přes ovládací software vyhodnocují informace/kódy identifikačních medií a dojde k povolení/odmítnutí vstupu/vjezdu do příslušného místa.

ACS firmy IMPRO Technologies

Firma IMPRO Technologies sídlí v Jižní Africe a má dlouhodobé zkušenosti s výrobou systémů kontroly vstupu. Na českém trhu je od roku 1994. V současné době nabízí následující systémy kontroly vstupu:

  • Samostatný systém kontroly vstupu SupaGate, manuálně konfigurovatelný s pamětí na 99 karet/dálkových ovladačů ve třech provedeních.
  • Místní systém kontroly vstupu IXP20 pro až 8 dveří obousměrně s pamětí na 1000 karet/5000 událostí, manuálně nebo počítačově konfigurovatelný s kontrolery ve čtyřech provedeních. Propojení k jednotlivým dveřím/dveřním terminálům pouze po RS485. Možnost konfigurování časo-prostorových zón (tzn.v jakém čase může osoba/vozidlo vstoupit/vjet do jakého místa/dveří/vrat atd.).
  • Síťový systém kontroly vstupu IXP220 pro 1 až 256 dveří s pamětí na až 10000 karet/až 100000 událostí konfigurovatelný přes aplikační software IXP220. Propojení k jednotlivým kontrolerům a dveřním terminálům po LAN/WAM nebo po RS485. Možnost konfigurování časo-prostorových zón (tzn.v jakém čase může osoba/vozidlo vstoupit/vjet do jakého místa/dveří/vrat atd.).
  • Síťový systém kontroly vstupu IXP400 pro až 3000 dveří s pamětí na až 300 000 karet/až 1 000 000 událostí konfigurovatelný přes aplikační software ImproNet. Propojení k jednotlivým kontrolerům a dveřním terminálům po LAN/WAN nebo po RS485. Možnost konfigurování časo-prostorových zón (tzn.v jakém čase může osoba/vozidlo vstoupit/vjet do jakého místa/dveří/vrat atd.).

U systémů IXP20, IXP220 a IXP400 možnost realizace kontroly vjezdu vozidel pomocí UHR903 přijímačů a XQT dálkových ovladačů na 433,92MHz nebo pomocí infračervených přijímačů ITR901 a vozidlových vysílačů IVT900.

U systémů IXP220 a IXP400 dále možnost ovládání výtahů, provádění časově nebo událostí řízených akcí, snímání vstupů pomocí IP kamer, posílání SMS, e-mailových nebo twitrových zpráv o provedených transakcích.

Aplikace ACS - systém kontroly vstupu

  • Docházkový systém
  • Hotelový systém
  • Školský systém

ACS - docházkový systém